Üzenjen online!
Karrier

Valutapénztáros

A pozícióról röviden

Folyamatosan bővülő hálózatunkban jelenleg Budapest V. kerületében keresünk valutapénztáros munkatársakat modern, innovatív irodáinkba.

Olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a korszerű munkakörnyezetet, nyitottak új munkamódszerek elsajátítására, proaktívan kommunikálnak az ügyfelekkel és nagyfokú odafigyeléssel, precízen végzik munkájukat.

Ami a feladatod lesz

Valuta vételek és eladások, nemzetközi pénzküldés lebonyolítása, pénztárral kapcsolatos adminisztráció.

Amiben jónak kell lenned

  • valutapénztárosi vizsga
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • önállóság

Követelmények

  • alapfokú idegennyelvű kommunikáció
  • érettségi
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • önállóság, jó kommunikációs képesség, precizitás, megbízhatóság, pontosság, rugalmasság, problémamegoldó képesség

Mit ajánlunk neked

  • versenyképes juttatások
  • cafetéria
  • modern, komfortos munkakörnyezet
  • lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal: info@ichange.hu